- Domov
- Jedálenská stolička BUGGI - POSLEDNÉ KUSY
Jedálenská stolička BUGGI - POSLEDNÉ KUSY
Jedálenská stolička BUGGI - POSLEDNÉ KUSY
Kód produktu: V-PL-N-BUGGI
Telefonická objednávka
Klasická jednoduchá jedálenská stolička BUGGI v tradičnom štýle v kombinácii masívneho bukového dreva a lakovanej MDF v odtieni prírodná/biela.
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
masívne bukové drevo / MDF
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Vidiecky |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl DIESEL
Skladom
u vás do 08.05.2026
430.60 €
473.20 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka FABIANA 240
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
835.50 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka PRADO 260
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
1 443.80 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 8 fliaš čierna Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
60.30 €
70.80 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno na 28 fliaš čierna Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 82 €
86.40 €
101.40 €
Přidat do oblíbených












