🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Pohodlná jedálenská stolička s čalúneným sedákom látkou v béžovej farbe. Stolička je morená v troch farebných odtieňoch: buk, orech.
Farba:
buk
orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / látka
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
5,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hnedá
Skladom
121 €
Sivá
Skladom
121 €
Krémová
Skladom
121 €
Antracit
Skladom
121 €
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom