- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička K537
Jedálenská stolička K537
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY K537
Objavte spojenie klasickej elegancie a nevšedného art-deco štýlu s našou jedálenskou stoličkou K537. Táto stolička vás očarí svojim netradičným dizajnom s nádychom luxusu, ktorý skvele doplní každý jedálenský priestor. Pohodlné sedenie je zaistené silne čalúneným sedákom látkou Raven.
TRVALÁ KVALITA
Vyrobená z kvalitného chrómovanej ocele v zlatej farbe, stolička K537 nie je len pastva pre oči, ale aj záruka dlhej životnosti a stability. Vďaka kompaktným rozmerom sa stolička K537 zmestí aj do menších priestorov, pričom jej robustná konštrukcia zvládne nosnosť až 100 kg.
VOĽBA FARIEB
Stolička K537 je k dispozícii v dvoch farbách čalúnenie. Každý variant je navrhnutý tak, aby odrážal vašu osobnosť a doplnil štýl vášho domova.
- krémová / zlatá
- sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
chrómovaná oceľ / látka
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 47 cm
hĺbka sedu: 46 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.


















