- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička FOX sivá
Jedálenská stolička FOX sivá
Kód produktu: FOX-SI
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička FOX s pohodlným látkovým čalúnením v šedej farbe. Nohy sú z kovu, na výber je z čiernej alebo bielej farby.
Farba:
sivá / biela
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 43 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 89 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička FOX VELVET
Varianty produktu
Čierna
Nie je skladom
42 €
Sivá
Nie je skladom
40.80 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
42 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
40.80 €
Jedálenská stolička FOX VELVET
Čierna
Nie je skladom
42 €
Sivá
Nie je skladom
40.80 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
42 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
40.80 €
Prijímame predobjednávky
od 40.80 €
46.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička FOX
Prijímame predobjednávky
40.80 €
46.50 €
Přidat do oblíbených
Stojaca lampa čierna vŕba Dekorhome
Varianty produktu
Stojaca lampa čierna vŕba Dekorhome
52 cm Nie je skladom 46.10 € 61 cm Nie je skladom 51 € 72 cm Nie je skladom 77.50 € 84 cm Nie je skladom 90.20 €Prijímame predobjednávky
od 46.10 €
53.60 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno OFION Dekorhome
Varianty produktu
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €
Odoslanie do 14 dní
od 318.50 €
432.30 €
Přidat do oblíbených





