🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Dizajnová jedálenská stolička K282 zhotovená v kombinácii drevených masívnych nôh a čalúneného sedadla i operadla. Čalúnenie je ozdobené prešívaním, ktoré stoličke dodáva moderný vzhľad.
Farba:
sivá
béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
masívne drevo / poťahová látka
Rozmery:
Šírka: 56 cm
Hĺbka: 44 cm
Výška: 93 cm
Výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
6,5 kg
Nosnosť:
100 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Sivá
Nie je skladom
64.40 €
Sivá
Skladom
63 €
Modrá
Skladom
63 €
Tmavo zelená
Skladom
63 €
Hořčicová
Skladom
63 €