- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K291
Jedálenská stolička K291
Kód produktu: V-CH-K/291-KR
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička K291 je čalúnená kvalitnou eko kožou v dvoch farebných variantoch: čierna a biela. Podnožie stoličky je vyrobené z kvalitnej chrómovanej ocele.
Stoličku zdobia jemné prešívanie, praktické držadlo umožňuje jednoduchú manipuláciu.
Farba:
biela
čierna
Farbu stoličky zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
chrómovaná oceľ / eko koža
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 101 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
10,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











