- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K194
Jedálenská stolička K194
Kód produktu: V-CH-K/194-KR
Telefonická objednávka
Dizajnová jedálenská stolička K194 je vyrobená z chrómovanej ocele, čiernej eko kože a bielo lakovanej preglejky.
Rozmery:
šírka: 45 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 49 cm
Materiál:
chrómovaná oceľ / eko koža / lakovaná preglejka
Farba:
čierna / biela
Hmotnosť:
11,5 kg
Nosnosť:
130 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stô BILOTTI
Skladom
u vás do 08.05.2026
697.80 €
768.60 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl DIESEL
Skladom
u vás do 08.05.2026
430.60 €
473.20 €
Přidat do oblíbených





