- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K385
Jedálenská stolička K385
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička K385 má nohy vyrobené z chrómovanej ocele v zlatej farbe a na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom.
Je čalúnená odolnou zamatovou látkou v ružovej alebo čiernej farbe. Na obrázku je stolička skombinovaná so stolom RONDO.
Farba:
ružová / zlatá
čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
7,4 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,4 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Taburet COSBY
Taburet COSBY
Světle modrá
Nie je skladom
47 €















