- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička K444
Jedálenská stolička K444
Telefonická objednávka
Štýlová jedálenská stolička K444 je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá.
Stojí na moderné pohupovať podnoži z ocele lakované čiernou farbou. Stolička poskytuje maximálne pohodlné sedenie vďaka dostatočne vysoké chrbtovej opierke.
Farba:
sivá / čierna
tmavozelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 97 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Rozkladací jedálenský stôl VERTIGO
Rozkladací jedálenský stôl VERTIGO
Bílošedý mramor
Nie je skladom
628.80 €
Černý mramor
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom


















