- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl COBALT
Jedálenský stôl COBALT
Kód produktu: V-PL-COBALT-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl COBALT je vyrobený z laminovanej DTD dosky vo farebnom prevedení: dub wotan/čierna. Stojí na štyroch pevných nohách v čiernej farbe.
Stôl je dostatočne priestranný pre štyri osoby.
Farba:
dub wotan / čierna
Materiál:
laminovaná DTD
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenské kreslo K458
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K458
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
197.80 €
Dostupnosť podľa variant
197.80 €
217 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K454
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K454
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
167.70 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
167.70 €
167.70 €
184.30 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K455
Dostupnosť podľa variant
72.80 €
81.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K453
Varianty produktu
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom
Jedálenské kreslo K453
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Modrá
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Hořčicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
Skořicová
Skladom
u vás do 06.05.2026
51.30 €
51.30 €
57.70 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených












