- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo K500
Jedálenské kreslo K500
Telefonická objednávka
Štýlové jedálenské kreslo v art-deco štýle očarí každého svojim elegantným dizajnom a príjemným pôžitkom zo sedenia.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v kobinácii farieb: vnútorná strana béžová, vonkajšia strana čierna. Konštrukcia je zo zlatého chrómu, čo kreslu dodáva patričnú iskru a eleganciu.
Farba:
béžová / čierna / zlatá
Materiál:
látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 53 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl DICKSON 2
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka FABIANA 240
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Toaletný stolík HOLLYWOOD
Toaletný stolík HOLLYWOOD
Biela
Skladom
141.80 €
Čierna
Skladom
141.80 €
Dub artisan
Skladom
141.80 €
Kašmír
Skladom
141.80 €
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Toaletný stolík HOLLYWOOD XL
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
275.40 €
Dub artisan
Skladom
275.40 €
Kašmír
Skladom
297 €













