- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl VALENTINO
Rozkladací jedálenský stôl VALENTINO
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL VALENTINO
Predstavujeme vám rozkladací jedálenský stôl VALENTINO – špičku vo svete moderného designu a funkčnosti. Tento stôl nie je len obyčajným kusom nábytku; je to majstrovské dielo, ktoré obohatí každú jedáleň či kuchyňu nezabudnuteľnou eleganciou a sofistikovanosťou.
UNIKÁTNY DIZAJN
S jeho jedinečnou podnožou v tvare písmena V zakončenou zlatým podstavcom zaujme VALENTINO na prvý pohľad a stane sa stredobodom vášho domova, okolo ktorého sa budú odohrávať nezabudnuteľné chvíle. Objavte novú dimenziu štýlu a pohodlia vo vašom domove.
FLEXIBILITA ROZLOŽENIA
Jednoduchý rozkladací mechanizmus umožňuje ľahko prispôsobiť veľkosť stola podľa aktuálnej potreby, či už na rodinné večere alebo večierky s priateľmi. Vďaka tomu môžete pohodlne usadiť až 8 osôb.
ELEGANTNÝ VZHĽAD
Doska stola, kombinujúca keramiku a MDF v elegantnom sivom mramore, je nielen vizuálne pôsobivá, ale aj vysoko odolná voči každodennému používaniu. Spoločne s pevnou podnožou z MDF a chrómovanej ocele v zlatej farbe, VALENTINO garantuje dlhoročnú stabilitu a trvanlivosť.
Nenechajte si ujsť príležitosť priniesť do svojho domova kúsok luxusu a praktickosti.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivý mramor / sivá / zlatá
Materiál:
keramika / MDF / oceľ
Rozmery:
šírka: 160 - 220 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
118 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 118 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 118 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička PRINCE VELVET
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Průhledná
Odoslanie do 14 dní
98.70 €
Jedálenská stolička K537
Jedálenská stolička K537
Sivá
Skladom
Krémová
Skladom























