- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička KALINA
Jedálenská stolička KALINA
Telefonická objednávka
Hľadáte stoličku, ktorá nebude všedné a zaujme vás na prvý pohľad? Upriamte teda svoju pozornosť na edálenskú stoličke KALINA. Moderné prevedenie, dizajnové prvky, pohodlnosť a komfort sú tie hlavné pozitíva, ktoré táto stolička ponúka.
Konštrukciu stoličky tvorí kov v čiernej farbe. Sedacia časť a opierka je v prevedení ekokoža v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Na prvý pohľad vás upúta kontrastné dekoratívne vyšívanie po obvode stoličky. Chrbtová opierka je v dolnej časti ozvláštnená tiež dekoratívnym riasením. Práve tieto vlastnosti zo stoličky KALINA robia jedinečný a dizajnový kúsok.
Farba:
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
eko koža / kov
Rozmery:
šírka: 50 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 90 cm
šírka sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 47 cm
výška sedu: 47 cm
šírka chrbtovej opierky: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 45 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oder
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenský stôl MEDOR
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Kuchynská linka MARIJA 200
Kuchynská linka MARIJA 200
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom







