- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička KIRNA
Jedálenská stolička KIRNA
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička Kirn je nielen pohodlná, ale najmä zaujme hneď na prvý pohľad svojím nevšedným dizajnom.
Konštrukciu stoličky tvoria kvalitný čierny kov. Ten je na nohách doplnený jemnými pásy v bronzovej farbe. Sedacia látková časť a opierka je v prevedení moderného a obľúbeného čiernobieleho vzoru Pepito. Exkluzivitu tejto stoličke dodá vonkajšie opierka, ktorá je v prevedení camel ekokože.
Farba:
hnedá camel / čiernobiely vzor
Materiál:
ekokoža / látka / kov
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 56 cm
výška: 78 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 47 cm
Nosnosť:
95 kg
Hmotnosť:
7,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| NOSNOSŤ | 95 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| NOSNOSŤ | 95 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
125 €
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Rozkladací jedálenský stôl WINDSOR
Bílá / dub
Nie je skladom
583.50 €
Černá / dub
Skladom
Barový set kov / MDF / drevo Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Barový set 5ks textil / biela Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
351.50 €
Čierna
Nie je skladom
371.40 €
Zelená
Nie je skladom
398.30 €
Krémová
Nie je skladom
398.30 €
Modrá
Nie je skladom
370.40 €
Vínová
Nie je skladom
339.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
373.90 €
Tmavosivá
Nie je skladom
374 €
Žltá
Nie je skladom
333.10 €
Světle šedá
Nie je skladom
381 €








