- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička KARLA
Jedálenská stolička KARLA
Telefonická objednávka
JEDÁLNE STOLIČKY KARLA
Elegantná jedálenská stolička KARLA je navrhnutá s dôrazom na pohodlie a štýl, ideálna do kuchyne alebo jedálne, kde vynikne nielen ako praktický kúsok nábytku, ale aj ako estetický doplnok. KARLA je praktická a zároveň štýlová voľba, ktorá dodá priestoru elegantný nádych a funkčnosť, ktorú si zamilujete.
ELEGANTNÉ FARBY
Konštrukcia stoličky je vyrobená z MDF, ktorá zabezpečuje stabilitu. Sedacia a opierková časť je čalúnená kvalitnou látkou s penovou výplňou, ktorá zabezpečuje komfort aj pri dlhšom sedení, čo oceníte nielen pri každodennom stolovaní, ale aj pri rodinných stretnutiach či posedeniach s priateľmi. Kombinácia fareb na stoličke pôsobí harmonicky.
- biela / hnedá
- prírodná / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / MDF / pena
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 96,2 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 47,5 cm
šírka chrbtovej opierky: 37 cm
výška chrbtovej opierky: 51 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 96,2 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, MDF doska, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €











