- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl RAYMOND 3
Jedálenský stôl RAYMOND 3
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL RAYMOND 3
Predstavte si stôl, ktorý transformuje každé jedlo na očarujúce zážitok. Máte pred sebou stôl RAYMOND 3 – vrchol moderného designu a elegancie, ktorý prináša nielen funkčnosť, ale aj nadčasový estetický vzhľad do vašej jedálne. Svojich hostí ohromíte nielen vynikajúcim pokrmom, ale aj miestom, kde im ho podávate. RAYMOND 3, s jeho tvrdeným sklom a oceľovými chrómovanými nohami, vydrží nielen nároky každodenného života, ale aj mnoho rokov bude stredobodom obdivu.
DIZAJNOVÝ PRVOK
Uvažujete, ako by si Vaša jedáleň zaslúžila trochu osvieženia? RAYMOND 3 nie je len obyčajný stôl. Jeho okrúhly tvar podporuje priateľskú atmosféru a plynulú konverzáciu, zatiaľ čo kombinácia bieleho mramoru a lesklého chrómu dodáva priestoru luxusný vzhľad. S priemerom 100 cm poskytuje dostatok priestoru na pohodlné stolovanie až pre štyri osoby, pričom jeho robustná konštrukcia zaručuje stabilitu a dlhodobú vytrvalosť.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biely mramor / strieborný chróm
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 100 cm
výška: 73 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
26 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K416
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Jedálenské kreslo NUOVO
Jedálenské kreslo K482
Jedálenské kreslo K482
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom





