- Domov
- Jedálenské kreslo DCH-P3146 - POSLEDNÝ KUS
Jedálenské kreslo DCH-P3146 - POSLEDNÝ KUS
Jedálenské kreslo DCH-P3146 - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO DCH-P3146 - VARIANTA SIVÁ
Dizajnové kreslo DCH-P3146 je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie komfortu a štýlu. Toto kreslo sa postará o pohodlné sedenie nielen pri stolovaní, ale aj počas odpočinku. Je čalúnené kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch.
STABILITA
Čierne kovové nohy zaisťujú stabilitu a dodávajú stoličke jemný industriálny nádych. Komfortné podrúčky a ergonomické prevedenie oceníte pri každom posedení. Stolička sa hodí nielen do domácej jedálne, ale aj do reštauračných priestorov, kde vytvorí útulnú atmosféru.
POHODLIE
Elegantná jedálenská stolička DCH-P3146 skvele doplní moderné aj klasické interiéry. Táto štýlová stolička ponúka vysoký komfort vďaka čalúneniu z kvalitnej látky a mäkkému sedáku z PU peny.
- sivá / čierna
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 60 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 49 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl NALAK TYP 2
Jedálenský stôl NALAK TYP 2
Biela
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Biela
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Jedálenský stôl REVENTON
Jedálenský stôl REVENTON
Biela
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Jedálenská stolička DCL-E2008
Jedálenská stolička DCL-E2008
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €







