- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo DEILA
Jedálenské kreslo DEILA
Kód produktu: 0000396313
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO DEILA
Urobte si radosť novým jedálenským kreslom DEILA s elegantným dizajnom, čalúnené jemnou Velvet látkou v odtieni sivohnedá Taupe. DEILA bude ideálnou voľbou pre štýlové interiéry s dôrazom na detail a pohodlie.

ORIGINÁLNY DIZAJN
Stabilita je zabezpečená pomocou chrómovej konštrukcie v prevedení gold chróm zlatý, ktorá dodáva kreslu moderný a exkluzívny vzhľad. Chrbtová opierka a opierky na ruky sú dekoratívne prešívané, čo pôsobí veľmi elegantne a honosne.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 64 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 78 cm
šírka sedu: 46 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 48 cm
rozmer chrbtovej opierky: 43x33 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 33 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl NALAK TYP 2
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Jedálenský stôl NALAK TYP 2
Biela
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
Odoslanie do 14 dní
61.10 €
75.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Biela
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
Odoslanie do 14 dní
40.60 €
49.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenský stôl REVENTON
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Jedálenský stôl REVENTON
Biela
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Černá / dub
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
Odoslanie do 14 dní
167.60 €
209.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička DCL-E2008
Varianty produktu
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €
Jedálenská stolička DCL-E2008
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €
Skladom
75.60 €
84 €
Přidat do oblíbených
Rozkladací jedálenský stôl BOBA
Odoslanie do 14 dní
311.10 €
386 €
Přidat do oblíbených












