- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo K477
Jedálenské kreslo K477
Kód produktu: V-CH-K/477-KR-
Telefonická objednávka
Moderné jedálenské kreslo K477 je čalúnené originálnou a veľmi príjemnou látkou "baránok" v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Stojí na štyroch odelových nohách v čiernej farbe.
Farba:
krémová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka "baránok" / oceľ
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 89 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Skladom
u vás do 08.05.2026
327.10 €
358.90 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených
Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
693.50 €
952.30 €
Přidat do oblíbených















