- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo LINEA VELVET
Jedálenské kreslo LINEA VELVET
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo LINEA VELVET nájde svoje využitie nielen v kuchyni, ale aj v pracovni alebo v zasadacej miestnosti.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel Velvet s ozdobným prešívaním chrbtovej opierky. Podnož je kovová a lakovaná čiernou matnou farbou.
Farba:
sivá / čierna
čierna / čierna
béžová / čierna
staroružová / čierna
žltá / čierna
zelená / čierna
tmavo modrá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 82 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 43 cm
výška sedu: 48 cm
hrúbka sedadla: 11 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Rozkladací jedálenský stôl SALVADORE 160-240 cm
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
618.70 €
Černá - melted glass
Nie je skladom
1 091.50 €
Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Sivá
Nie je skladom
939.50 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10-14 dní
1 044.90 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Barová stolička CHERRY H-2 VELVET
Sivá
Odoslanie do 10-14 dní
87.10 €
Béžová
Odoslanie do 10-14 dní
87.10 €




















