- Domov
- Nábytok
- Dizajnový nábytok
- Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome
Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome - BAREVNÁ VARIANTA: Sivá
Telefonická objednávka
NADČASOVÁ ELEGANCIA PRE VÁŠ DOMOV
Trojmiestna pohovka GOLIEDOR v béžovej alebo šedej farbe je stelesnením štýlového dizajnu a luxusného pohodlia. Jej jemne zakrivené línie a elegantná látka buklé dodávajú celému kusu nádych sofistikovanosti, ktorý sa ľahko začlení do moderných aj klasických interiérov. Decentné farebné prevedenie navodzuje pocit pokoja a harmónie, vďaka čomu pohovka dokonale ladí s rôznymi štýlmi zariadenia.
- šedá
- béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

ŠTÝLOVÝ DIZAJN A MAXIMÁLNY KOMFORT SEDENIE
Pohovka GOLIEDOR sa pýši vysoko kvalitným penovým polstrovaním, ktoré zaručuje výnimočne pohodlné sedenie. Robustný rám poskytuje potrebnú oporu a dlhú životnosť, zatiaľ čo veľkorysá sedacia plocha láka k odpočinku aj spoločnému posedeniu s rodinou či priateľmi. Súčasťou sú aj zladené dekoračné vankúše, ktoré podčiarkujú elegantný vzhľad a ešte viac spríjemnia váš relax.
DOLAĎTE SVOJ INTERIÉR K DOKONALOSTI
Pre dokonalý štýl odporúčame kombinovať pohovku so zlatými doplnkami, nadčasovými odkladacími stolíkmi alebo vrelými prírodnými tónmi. Vytvorte si obývací priestor plný nadčasovej elegancie, pohody a jedinečnej atmosféry, ktorú oceníte každý deň.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% Polyester) / pena
Rozmery:
šírka: 198 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 78 cm
šírka sedu: 170 cm
hĺbka sedu: 67 cm
výška sedu: 42 cm
výška opierky chrbta: 38 cm
výška lakťovej opierky 37 cm
výška nožičiek: 4 cm
Hmotnosť:
50 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco, Retro, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 198 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| ŠÍRKA SEDU | 170 cm |
| HĹBKA SEDU | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 37 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 4 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkladacia pohovka DIRKÉ Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €



















