- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl DICKSON 2
Rozkladací jedálenský stôl DICKSON 2
Telefonická objednávka
DICKSON 2 je stôl pre tých, ktorí hľadajú estetiku a praktickosť v jednom. Vďaka svojmu rozkladaciemu mechanizmu sa k stolu DICKSON jednoducho usadí viac ľudí počas chvíľky. Po zložení zaberá málo miesta a je tak vhodný aj do malých bytov.
Má štýlový dizajn v modernom industriálnom štýle. Čierne lakované nohy z ocele a vrchná doska z dubovej dyhy je kombináciou, ktorá pôsobí veľmi moderne a štýlovo. Pevná konštrukcia stola je zaistená odolnými materiálmi, čo zaručuje dlhodobé používanie.
POZNÁMKA: Po vyliatí akejkoľvek tekutiny na dosku stola ju ihneď utrite do sucha, aby nedošlo k absorpcii dyhy.
Farba:
prírodný dub / čierna
Materiál:
MDF / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 150 - 210 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 150 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 150 cm, 210 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kaučukovník Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kaučukovník Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
344.70 €
Ružová
Nie je skladom
414.50 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
459.50 €
Fialová
Nie je skladom
311.40 €
Červená
Nie je skladom
366.50 €
Modrá
Nie je skladom
419.80 €
Vínová
Nie je skladom
424.50 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
495.50 €
Jedálenská stolička ohýbané drevo Dekorhome
Jedálenská stolička ohýbané drevo Dekorhome
Čierna
Odoslanie do 10 dní
261.20 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
180.80 €
Hnědá / krémová
Odoslanie do 10 dní
243.60 €
Krémová / světle hnědá
Odoslanie do 10 dní
231.10 €















