- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Telefonická objednávka
Honosný jedálenský stôl ARMANI CERAMIC sa bude skvele vynímať v priestrannej jedálni či kuchyni. Stôl disponuje funkciou rozkladu a vďaka tomu sa k nemu pohodlne usadí až 10 ľudí.
Doska stola je vyrobená v kombinácii MDF a talianskej keramiky. Farebné prevedenie: biela / čierna a sivá. Stojí na designovej podnoži z kovu.
Farba:
biela / čierna - mramorový efekt
sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / keramika / kov
Rozmery:
šírka: 160 - 220 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
101 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 220 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenská stolička TEXO
Jedálenská stolička TRIX
Konzolová jedálenská stolička 2 ks ARETE Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička 2 ks ARETE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
297.50 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
294 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €

























