- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo WANG
Jedálenské kreslo WANG
Telefonická objednávka
Dýcha vaša domácnosť dávkou extravagancie? Nie? Potom práve pre vás je naše nové jedálenské kreslo WANG.
Na prvý pohľad vás očarí zamatovou Velvet látkou tmavomodrej farby. Sedenie v kresle bude ako v bavlnke, a to doslova! Postará sa o to jeho mäkké sedátko. Kreslo stojí na pevnej kovovej konštrukcii, ktorá mu dodáva patričnú stabilitu. Elegantným ho robí nielen tvar, ale aj nožičky v pôvabnej mosadznej farbe. Svojou extravaganciou krásne ukáže nielen v jedálni, ale kdekoľvek ho umiestnite.
Farba:
tmavomodrá / mosadz
Materiál:
zamatová látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 68 cm
hĺbka: 61 cm
výška: 89 cm
šírka sedu: 58 cm
hĺbka sedu: 45 cm
rozmery chrbtovej opierky: 68x40 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 58 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Rozkladací jedálenský stôl INFINITY CERAMIC 240
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Čierna
Odoslanie do 10-14 dní
1 329.10 €
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom








