- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Otočné jedálenské kreslo HC-533
Otočné jedálenské kreslo HC-533
Telefonická objednávka
Jedálenská a konferenčná stolička škrupinovej konštrukcie v zaujímavom dizajne a vo veľmi žiadanom industriálnom / loft štýle. Konštrukcia sedadla i operadla má pevnú kovovú kostru, poťah je z jemne hrubej látky. Polstrovanie je z pevnej PU peny, na sedáku v hustote 28 kg/m3 a na operadle 24 kg/m3. Na pohodlie posedu poslúži nielen bohaté polstrovanie, ale aj praktické a pohodlné opierky rúk. Príjemný dekoratívne prvky tvorí centrálny čalúnový vťah na operadle a z vonkajšej strany kosoštvorcové prešívanie. Neoddeliteľnou súčasťou je široká látková paspula vo farbe stoličky, lemujúca celý obvod.
Stabilitu zaisťuje designovaná štvornohá podnož s centrálnym uchytením škrupiny. Konštrukcia jednotlivých lúčov nôh je štvorcového prierezu, odľahčená stredovým priezorom. Povrchová úprava je kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe. Podnož stoličky je rektifikovateľná, na každom lúči nohy je výškovo nastaviteľný klzák s plastovým krytom. Ten zamedzí možnosti poškodenia tvrdých podláh.
Tento model je dobrou voľbou pre Váš výber do jedálenských alebo obývacích priestorov, hodí sa aj ako konferenčná stolička, kde ale musíte oželiť možnosti jej otáčania.
Nosnosť je do 120 kg, Základné rozmery - celková šírka 57 cm, celková hĺbka 58 cm, celková výška 84 cm a výška sedu 50 cm. Montáž nie je zložitá, zvládne ju aj menej zručný nový majiteľ tejto stoličky.
Farba:
krémová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 58 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 41 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Rozkladací jedálenský stôl ROBINSON
Závesná lampa CORDEL 2xG9
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €














