- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Jedálenský kreslo 2 ks pravá koža Dekorhome
Telefonická objednávka
Vytvorte vo svojom bývanie príjemnú atmosféru vo vintage duchu s týmito nádhernými jedálenskými stoličkami.
Tieto stoličky sú čalúnené odolnou pravou kozie kožou, ktoré vám poskytnú vynikajúci zážitok zo sedenia. Jedálenská stolička stojí na nohách z masívneho mangovníkového dreva, takže sú stabilné a robustné.
Farba:
hnedá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:
šírka: 52 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 95 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 48 cm
výška operadla: 49 cm
výška podrúčiek: 30 cm
Hmotnosť:
20,7 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,7 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOSŤ | 20,7 kg |
| MATERIÁL | Koža, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenský stôl hnedá / sivá Dekorhome
Jedálenský stôl 70 cm Dekorhome
Jedálenský stôl 70 cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
174.40 €
Bílá / dub
Nie je skladom
152.40 €
Bílá / beton
Nie je skladom
165.80 €












