- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský set 1+2 AMADEO NEW
Jedálenský set 1+2 AMADEO NEW
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET AMADEO
Je malý, ale šikovný! Jedálenský set AMADEO NEW si okamžite zamilujete pre jeho praktické využitie. Pozostáva zo sklápacieho stolíka a dvoch stoličiek. Kvalitná MDF v bielej farbe sa ľahko kombinuje s ostatným nábytkom. Pevná konštrukcia taktiež v bielej farbe zaručuje stabilitu. Set je vhodný do menších miestnosti, využijete ho aj na balkóne. Jeho plusy oceníte aj na chate či chalupe, kde musíte rozumne pristupovať ku každému centimetru priestoru.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
MDF / kov
Rozmery stola:
šírka: 60 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka materiálu: 1,5 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 30 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 50 cm
Nosnosť:
stôl: 15 kg
stolička: 80 kg
Hmotnosť:
10,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍRKA | 30 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Príručný, Sklápací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 30 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 50 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| TVAR | Atypický |
| ŠÍRKA | 30 cm, 60 cm |
| HĹBKA | 30 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Príručný, Sklápací |
| MATERIÁL DOSKY | Kov, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 30 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 50 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.





















