- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský stôl s lavicami Dekorhome
Jedálenský stôl s lavicami Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto jedálenská zostava má decentný elegantný dizajn, ktorý sa bude hodiť do každého štýlu zariadenia.
Stôl a lavice sú vyrobené z drevotriesky s PVC hranami a sú stabilné a odolné. Sada sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Montáž je jednoduchá, pretože balíček všetkého potrebného montážneho príslušenstva je priložený.
Balenie obsahuje 1 stôl a 2 lavice.
Farba:
biela
dub
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
DTD / PVC hrany
Rozmery stola:
šírka: 120 cm
hĺbka: 59 cm
výška: 76 cm
Rozmery lavice:
šírka: 110 cm
hĺbka: 29 cm
výška: 50 cm
Hmotnosť:
37 kg
Dodávané v demonte.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 29 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, PVC |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 110 cm |
| HĹBKA LAVICE | 29 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 50 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm, 120 cm |
| HĹBKA | 29 cm, 59 cm |
| VÝŠKA | 50 cm, 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, PVC |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x lavica |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 110 cm |
| HĹBKA LAVICE | 29 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 50 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Kuchynská linka FABIANA 240
Kuchynská linka FABIANA 240
Biela
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
667.60 €
Kuchynská zostava LINE 260
Kuchynská zostava LINE 260
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
849.70 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
1 037.80 €













