- Domov
- Obývacia izba
- Sedacie súpravy
- Rozkladacia sedacia súprava BUSTER
Rozkladacia sedacia súprava BUSTER
Telefonická objednávka
ROZKLADACIA SEDACIA SÚPRAVA BUSTER
O ideálny doplnok pre akýkoľvek priestor v obývacej izbe sa postará sedacia súprava BUSTER. Kombinuje moderný dizajn s praktickosťou. Dodávaná je s dvoma veľkými opierkovými vankúšmi a dvoma menšími dekoratívnymi vankúšikmi. Výplň sedacej súpravy predstavuje kombinácia pružiny falista s pur penou.
- pravé prevedenie
- ľavé prevedenie
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KOMFORT A FUNKČNÉ VYBAVENIE
Čalúnená je látkou Poso v hnedom prevedení. Ponúkne dostatok priestoru pre relax a oddych, pretože je rozkladacia. S rozmerom lôžka 153x200 cm sa postará o príležitostné spanie pre vašich hostí. Disponuje úložným priestorom, ktorý ocení každá domácnosť. BUSTER je celočalúnená sedacia súprava, čo ju robí nevšednou v akomkoľvek priestore. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast / látka Poso 03 / PUR pena / pružina
Rozmery:
šírka: 240 cm
hĺbka 210 cm
výška: 89 cm
hĺbka sedu: 60 / 90 cm
výška sedu: 41,5 cm
výška nožičiek: 5 cm
rozmer ložnej plochy: 130x210 cm
Hmotnosť:
112 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 201 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 112 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 201 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOSŤ | 112 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pena, Plast, Pružina |
| HĹBKA SEDU | 60 cm, 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









