- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský sety 4+1
- Jedálenský set 4+1 ASE-1038
Jedálenský set 4+1 ASE-1038
Kód produktu: ASE-1038
Telefonická objednávka
JEDÁLENSKÝ SET ASE-1038
Tento moderný jedálenský set 1+4 je ideálnou voľbou pre vašu jedáleň. Stôl s rozmermi 130x70 cm zaujme doskou zo spekanej keramiky v bielom mramorovom dekore s matným povrchom, ktorá nielen pôsobí elegantne, ale je tiež vysoko odolná voči poškriabaniu. Stabilitu a pevnosť zaisťujú čierne kovové nohy s jemne kónickým tvarom, ktoré do priestoru prinášajú industriálny nádych.

POHODLNÉ STOLIČKY S ERGONOMICKÝM DIZAJNOM
Súčasťou setu sú štyri pohodlné stoličky čalúnené hladkou látkou v odtieňoch bielej a nebo sivej. Stoličky sú navrhnuté s dôrazom na komfort a štýl – ergonomicky tvarovaná opierka poskytuje pohodlie aj pri dlhšom sedení. Čierne kovové nohy pri stoličkách ladia so stolom a dodávajú setu harmonický a jednotný vzhľad.
- biela
- sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.


ŠTÝLOVÉ A FUNKČNÉ STOLOVANIE PRE KAŽDÝ INTERIÉR
Jedálenský set v industriálnom štýle je skvelou kombináciou funkčnosti a elegancie. Hodí sa nielen do moderných interiérov, ale aj do tých, ktoré hľadajú jedinečné a štýlové prvky. Tento set ponúka maximálny komfort, odolnosť a estetický vzhľad, ktorý ocení každá domácnosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / keramika / kov
Rozmery stoličky:
šírka: 44 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 84 cm
šírka sedu: 44 cm
hĺbka sedu: 39 cm
výška sedu: 49 cm
Rozmery stola:
šírka: 130 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
52 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 44 cm, 130 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 130 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 44 cm, 130 cm |
| HĹBKA | 55 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 130 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 44 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 55 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barová stolička KANDY NEW
Prijímame predobjednávky
od 48.80 €
59.50 €
Přidat do oblíbených
Barová stolička KANDY 2 NEW
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
48.80 €
Barová stolička KANDY 2 NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
48.80 €
Odoslanie do 14 dní
48.80 €
60.50 €
Přidat do oblíbených












