- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička KANDY 2 NEW
Barová stolička KANDY 2 NEW
Telefonická objednávka
BAROVÁ STOLIČKA KANDY 2 NEW
KANDY 2 NEW, cukríkovo sladká stolička, ktorú si zamilujete. Doprajte si štýlový nábytok do vášho domova. Ponúkame vám barovú stoličku s opierkou KANDY 2 NEW, ktorá príjemne doladí každú modernú jedáleň. 
MATERIÁL
Poťah je z kvalitnej ekokože (alebo látky) spojený s kovovou konštrukciou. Výnimočnou túto barovú stoličku KANDY 2 NEW robí otočné výškovo nastaviteľné sedadlo. Sedadlo si nastavíte pomocou páčky. Kandy ohúri trendovým dekoratívnym prešitím.
- biela
- béžová
- sivohnedá taupe (látka)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
eko koža / chróm
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 44 cm
výška: 92 - 113 cm
výška sedu: 61 - 82 cm
hĺbka sedu: 37 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,22 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 113 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.












