- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské sety
- Jedálenský set 4+1 SOMIN
Jedálenský set 4+1 SOMIN
Telefonická objednávka
JEDÁLNY SET SOMIN
Jedálenský set SOMIN v bielom prevedení premení vašu kuchyňu alebo jedáleň na štýlové a pohodlné miesto pre celú rodinu. SOMIN dokonale kombinuje eleganciu a funkčnosť, čo ho robí ideálnym doplnkom do každého moderného interiéru.
PRAKTICKÉ RIEŠENIE
Stôl ponúka dostatok priestoru na každodenné stolovanie, zatiaľ čo mäkké sedadlá čalúnené béžovosivou látkou poskytujú pohodlie. Set je vyrobený z MDF a dyhy, čo zaisťuje jeho odolnosť voči opotrebovaniu a jednoduchú údržbu. 
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela
Materiál:
MDF / dyha / látka
Rozmery stola:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 45,2 cm
hĺbka: 40,8 cm
výška: 84,6 cm
výška sedu: 46,5 cm
Nosnosť:
stôl: 100 kg
stolička: 100 kg
Hmotnosť:
36 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 41 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 45 cm, 110 cm |
| HĹBKA | 41 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Látka, MDF doska |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 4x stolička |
| VÝŠKA SEDU | 46,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 41 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynský vozík Dekorhome
Kuchynský vozík Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
53.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
53.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
53.60 €














