- Domov
- Osvetlenie
- Lustre
- Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Závesná lampa SEATTLE luster Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento obrovský, snový luster s 15 zakrivenými ramenami a elegantnými aplikáciami vyžaruje neporovnateľnú eleganciu. Kúzelná iskra akrylových kryštálov zaisťuje príjemné a hrejivé svetlo. Na luster je kráľovský pohľad aj vo vypnutom stave.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A++ až E.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
zlatá
Materiál:
kov / akryl
Rozmery:
priemer: 80 cm
výška: 75 cm
dĺžka kábla: 110 cm
svetelný zdroj: 15 x E14 max. 25 W
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Chodba / Predsieň |
| ŠTÝL | Moderný, Barokový, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | Akryl, Kov |
| TYP LAMPY | Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 15 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
745.20 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
792.60 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jedálenský stôl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
702.10 €
Čierna
Odoslanie do 14 dní
659 €
Bílošedý mramor
Odoslanie do 14 dní
728 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
771.10 €
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Konferenčný stolík 2 ks EPEIOS Dekorhome
Biela
Nie je skladom
263.40 €
Čierna
Nie je skladom
266.80 €







