- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl ATHAMÁS X Dekorhome
Jedálenský stôl ATHAMÁS X Dekorhome
Telefonická objednávka
Dizajnový jedálenský stôl s industriálno-rustikálnym štýlom a priestrannou masívnou doskou vynikne v každej kuchyni či jedálni.
Tento jedálenský stôl je vyrobený z masívneho dreva akácie, ktoré je oceňované pre svoju pevnosť a bohatú kresbu. Živý tvar a nepravidelné okraje stolovej dosky sú zámerne opracované tak, aby do vášho interiéru priniesli pôvodný charakter a prirodzený dojem stromu. Každý krok procesu ručnej výroby sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou.
Čierno lakované oceľové nohy do X podčiarkujú industriálny vzhľad stola.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti. Zámerné známky opotrebovania - diery, praskliny a hrbolčeky sú typickými znakmi tejto série.
Farba:
prírodná hnedá / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 160 / 180 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber šírky stola zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Rustikálny, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 2,6 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
160 cm Odoslanie do 14 dní 374.50 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 465 €Jedálenský stôl ATHAMÁS akácie Dekorhome
Jedálenský stôl ATHAMÁS akácie Dekorhome
200x103x77 cm Odoslanie do 14 dní 1 051.20 € 240x97-106x77 cm Odoslanie do 14 dní 1 279.60 € 300x100x76 cm Nie je skladom 1 678.20 €Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
Jedálenská lavica ATHAMÁS Dekorhome
160 cm Nie je skladom 367.90 € 200 cm Odoslanie do 14 dní 469.40 €Jedálenské kreslo 2 ks RHODE Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks RHODE Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
262.50 €
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks FOBOS Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks FOBOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
271.10 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
275.40 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
262.50 €
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €











