- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl DENVER
Jedálenský stôl DENVER
Kód produktu: V-CH-DENVER-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl DENVER bude ideálnou voľbou do menších kuchýň či jedální.
Stôl má dosku vyrobenú z laminovanej MDF vo farebnom prevedení: biely mramor. Stojí na jednej centrálnej nohe z kovu lakovaného bielou farbou.
Farba:
biely mramor / biela
Materiál:
MDF laminovaneá / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 73 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenská stolička ADORA NEW
Odoslanie do 14 dní
od 48.80 €
59 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených












