- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl DOMENICO
Jedálenský stôl DOMENICO
Kód produktu: V-CH-DOMENICO-ST
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl DOMENICO má dosku vyrobenú z dyhovanej MDF vo farebnom prevedení: orech. Stojí na štyroch oceľových nohách, ktoré sú lakované čiernou farbou so zlatým zakončením.
K stolu sa pohodlne usadia až 4 osoby.
Farba:
orech / čierna / zlatá
Materiál:
dyhovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 110 cm
výška: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenské kreslo K482
Varianty produktu
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Jedálenské kreslo K482
Sivá
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
107.30 €
107.30 €
118.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo AZUL
Dostupnosť podľa variant
od 111.60 €
125.10 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K459
Varianty produktu
Béžová
Skladom
Jedálenské kreslo K459
Béžová
Skladom
u vás do 06.05.2026
94.40 €
94.40 €
102.60 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K458
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Jedálenské kreslo K458
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
u vás do 06.05.2026
197.80 €
Dostupnosť podľa variant
197.80 €
217 €
Přidat do oblíbených
Regál s oceľovými dvierkami masívne drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
347.80 €
408.20 €
Přidat do oblíbených













