- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl GDT-202 WT
Jedálenský stôl GDT-202 WT
Kód produktu: GDT-202 WT
Telefonická objednávka
Jedálenský stôl GDT-202 WT. Moderný jedálenský stôl v rozmere 110x70 cm, konštrukcia je lakovaná sivým lakom, doska stola je v bielej farbe.
K tomuto stolu odporúčame výber stoličiek aj s konštrukciou lakovanou na sivo.
Farba:
sivá / biela
Materiál:
MDF
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
14,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenská stolička K202
Dostupnosť podľa variant
28 €
30.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička MOSK
Prijímame predobjednávky
45.20 €
52.50 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
od 52.80 €
61 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených





