- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkladací jedálenský stôl TAMERON
Rozkladací jedálenský stôl TAMERON
Telefonická objednávka
ROZKLADACÍ JEDÁLNY STÔL TAMERON
Pripravujete rodinnú oslavu alebo posedenie s priateľmi? S jedálenským stolom TAMERON sa početnejšie návštevy obávať nemusíte, pretože je rozkladacia. Stačí niekoľko sekúnd a máte veľkú plochu na stolovanie.
KVALITNÉ A ODOLNÉ
O stabilitu sa postará konštrukcia z kovu v čiernej farbe, ktorá je ukončená plastovými klzákmi. Vďaka klzákom sa zníži riziko poškodenia podlahy. Doska stola je vyrobená z laminovanej MDF vo farebnom prevedení dub.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
dub / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozmery:
šírka: 150 - 190 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Hmotnosť:
33 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 150 cm, 190 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Áno |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










