- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl HYMEN 180 Dekorhome
Jedálenský stôl HYMEN 180 Dekorhome
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL HYMEN - SPOJENIE PRÍRODY A MODERNÉHO DIZAJNU
Jedálenský stôl HYMEN v sebe dokonale kombinuje štýl, funkčnosť a prirodzenú krásu. Povrch z MDF v dekore divokého duba vnesie do vašej jedálne hrejivú atmosféru a elegantný vzhľad. Jasné línie a nápadný prírodný dizajn s okrajom stromu robia z tohto stola skutočný dizajnový skvost, ktorý priťahuje pohľady a vytvára harmonické prostredie. Vďaka premyslenej kombinácii moderného štýlu a inšpirácie prírodou sa stôl stane ústredným bodom každého interiéru.
- sivá
- prírodná

KVALITA, KTORÁ VYDRŽÍ
Vďaka starostlivému spracovaniu a kvalitným materiálom je jedálenský stôl HYMEN mimoriadne stabilný a odolný. Je navrhnutý tak, aby vám slúžil po dlhé roky, a to nielen pri slávnostných príležitostiach, ale aj v každodennom živote. každého domova príjemnú a útulnú atmosféru.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 180 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
46 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Industriálny |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenské kreslo K453
Jedálenské kreslo K453
Čierna
Skladom
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom
Modrá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hořčicová
Skladom
Skořicová
Skladom













