- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl MODEX 120
Jedálenský stôl MODEX 120
Kód produktu: V-PL-MODEX_120-
Telefonická objednávka
Jednoduchý a zároveň elegantný jedálenský stôl MODEX 120 vhodný do každej modernej domácnosti.
Stôl má dosku vyrobenú z MDF o hrúbke 32 mm. Stojí na štyroch chrómových nohách.
Farba:
biela / chróm
dub wotan / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 68 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 3,2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.








