- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Jedálenský stôl NALAK TYP 1
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL NALAK TYP 1
Dokonalým rodinným miestom pre spoločné raňajky, obedy, či večere je jedálenský stôl. Ponúkame vám jednoduchý a minimalistický jedálenský stôl NALAK TYP 1. Pri stole sa pohodlne pohostia 4 ľudia. Pri stole NALAK TYP 1 si môžete užívať príjemné hodiny so svojou rodinou či kamarátmi.
MATERIÁL
Doska stola je vyrobená z kvalitní MDF v dvoch farebných variantoch. O stabilitu sa postarajú štyri čierne kovové nožičky. Nožičky sú ukončené klzákmi, ktoré sú určené na ochranu podlahy pred poškriabaním. 
ELEGANTNÉ PREVEDENIE
Stôl je dostupný v dvoch farebných prevedeniach, ktoré sa ľahko zladia s rôznymi štýlmi interiéru. Tento stôl bude skvelým doplnkom vašej jedálne alebo kuchyne, či už preferujete minimalistický alebo viac zdobený štýl.
- biela
- dub artisan
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 70 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
Nosnosť:
25 kg
Hmotnosť:
9,2 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,2 kg |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Otočné jedálenské kreslo 2 ks SUTO bouclé Dekorhome
Zelená
Odoslanie do 14 dní
279.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
297 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
279.70 €

















