- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl OLMO
Jedálenský stôl OLMO
Telefonická objednávka
Elegantný stôl OLMO je vďaka svojej veľkosti vhodný ako do domácich podmienok, tak do reštaurácií či kaviarní. Priemer stola 90 cm je ideálna veľkosť, ktorá sa zmestí do menších aj väčších priestorov.
Orechová dyha stolovej dosky je štýlová a skvele ladí s čiernou kovovou nohou. Hodí sa k rôznym dizajnom interiéru a ľahko sa čistí. Vďaka použitým farbám sa stôl hodí do moderných, klasických alebo industriálne ladených interiérov.
Farba:
orech / čierna
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
šírka: 90 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 73 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom











