- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl PIXEL 2
Jedálenský stôl PIXEL 2
Kód produktu: V-CH-PIXEL_2-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský stôl PIXEL 2 má priemer 120 cm.
Stôl má dosku z laminovanej MDF a nohy z čierno lakovanej ocele.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 120 cm
výška: 76 cm
Hmotnosť:
29 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Varianty produktu
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Odoslanie do 14 dní
848 €
1 025.50 €
Přidat do oblíbených
Servírovací stolík Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 208 €
219.20 €
252.10 €
Přidat do oblíbených


