- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl FONDI
Jedálenský stôl FONDI
Kód produktu: V-CH-FONDI-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský okrúhly stôl FONDI o priemere 80 cm.
Doska stola je z matne lakovanej MDF dosky, nohy stola sú z čierno lakované ocele.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
čierna mat
biela mat
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
MDF / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
12,8 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Na stiahnutie
fondi-manual.jpg (jpg, 76.6 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička K337
Varianty produktu
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Jedálenská stolička K337
Prírodná
Skladom
u vás do 06.05.2026
81.50 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
101.20 €
Dostupnosť podľa variant
od 81.50 €
89.80 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K335
Varianty produktu
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Jedálenské kreslo K335
Prírodná
Skladom
u vás do 06.05.2026
85.80 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
105.60 €
Dostupnosť podľa variant
od 85.80 €
96.80 €
Přidat do oblíbených





