- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl MORGAN
Jedálenský stôl MORGAN
Kód produktu: V-CH-MORGAN-ST
Telefonická objednávka
Moderný jedálenský okrúhly stôl MORGAN o priemere 120 cm.
Doska je vyrobená z laminovanej MDF v dekore zlatý dub a nohy stola sú z čierno lakované ocele.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
dub zlatý / čierna
Materiál:
laminovaná MDF / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 120 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
40 kg
Hmotnosť:
28,2 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,2 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Na stiahnutie
morgan-manual.jpg (jpg, 74.4 kB)
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,2 kg |
| NOSNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Jedálenské kreslo K305
Varianty produktu
Sivá
Nie je skladom
77.10 €
Modrá
Nie je skladom
85.40 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
77.10 €
Jedálenské kreslo K305
Sivá
Nie je skladom
77.10 €
Modrá
Nie je skladom
85.40 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
77.10 €
Dostupnosť podľa variant
od 77.10 €
85.90 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Varianty produktu
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Odoslanie do 14 dní
848 €
1 025.50 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K335
Varianty produktu
Prírodná
Skladom
Čierna
Skladom
Jedálenské kreslo K335
Prírodná
Skladom
u vás do 06.05.2026
85.80 €
Čierna
Skladom
u vás do 06.05.2026
105.60 €
Dostupnosť podľa variant
od 85.80 €
96.80 €
Přidat do oblíbených




