- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl PURO LAMINAT
Jedálenský stôl PURO LAMINAT
Telefonická objednávka
Tento jedálenský bistro stolík sa vďaka svojim kompaktným rozmerom skvele hodí do menších interiérov, na chatu alebo do baru. Stôl PURO LAMINAT si dobre rozumie ako s klasickým, tak aj moderným interiérom.
Stolová doska je laminované DTD. Základňa je 45 x 45 cm z čierno práškovo lakovaného kovu. K stolu sa usadia až 4 osoby.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
laminovaná DTD / kov
Rozmery:
šírka: 60 / 70 / 80 cm
hĺbka: 60 / 70 / 80 cm
výška: 76 cm
základňa: 45 x 45 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
26 / 30 / 34 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg, 30 kg, 34 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg, 30 kg, 34 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl PURO
Jedálenský stôl PURO dyha
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Konzolová jedálenská stolička NYX Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
204.10 €
Sivá
Nie je skladom
204.10 €
Koberec ASH Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €








