- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Rozkládací jídelní stůl LEONARDO
Rozkládací jídelní stůl LEONARDO
Kód produktu: V-PL-LEONARDO-ST
Telefonická objednávka
Klasický jedálenský stôl LEONARDO je zhotovený z laminovanej a dyhovanej MDF dosky a nôh z masívneho dreva.
Stôl je dodávaný samostatne, stoličky nie sú súčasťou.
Farba:
biela / dub medový
Materiál:
laminovaná a dyhovaná MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 160 - 250 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
57 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Rustikálny, Moderný |
| ŠÍRKA | 160 cm, 250 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| MATERIÁL | Dyha, MDF doska, Masívne drevo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský, Rozkladací |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty2
Jedálenská stolička DIEGO
Dostupnosť podľa variant
90.10 €
101.50 €
Přidat do oblíbených







