- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stů MIYAKI
Jedálenský stů MIYAKI
Kód produktu: V-PL-MIYAKI-ST
Telefonická objednávka
Elegantný jedálenský stôl MIYAKI s industriálnym nádychom a nápaditou podnožou očarí každú vašu návštevu.
Stôl je vyrobený v kombinácii MDF, masívneho dreva a preglejky vo farebnom prevedení: dub / čierna. Pohodlne sa k nemu usadia 4 ľudia.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
MDF / masívne drevo / preglejka
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 120 cm
výška: 77 cm
Hmotnosť:
39 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Masívne drevo, Preglejka |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD doska, MDF doska, Masívne drevo, Preglejka |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
od 150.40 €
311.90 €
Přidat do oblíbených
Jedálenské kreslo K455
Dostupnosť podľa variant
72.80 €
81.90 €
Přidat do oblíbených
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dub sonoma
Skladom
u vás do 06.05.2026
564.20 €
Dostupnosť podľa variant
564.20 €
622.60 €
Přidat do oblíbených











