- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička LISTER
Kancelárska stolička LISTER
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA STOLIČKA LISTER
Objavte dokonalé spojenie pohodlia, funkčnosti a hravého dizajnu so študentskou otočnou stoličkou LISTER, ideálnou voľbou pre každého malého študenta. LISTER nie je len praktickým pomocníkom pri učení, ale aj štýlovým doplnkom detskej izby, ktorý podporuje zdravé sedenie.
- ružová / biela
- modrá / biela
- sivá / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.

PRAKTICKÉ FUNKCIE
Ponúka výškovo nastaviteľné sedadlo aj operadlo chrbta, čím zabezpečuje maximálne ergonomické sedenie počas učenia či hrania. Ergonomicky tvarovaná bedrová časť opierky podporí zdravé držanie tela a operadlo zaujme svojím roztomilým motívom delfína a podmorského sveta zo zadnej časti stoličky, ktorý rozžiari každú detskú izbu. Vybavená je sklopnými podrúčkami a univerzálnymi kolieskami, ktoré sú vhodné na mäkké aj tvrdé podlahy. 
KVALITNÁ A ODOLNÁ
Vďaka kombinácii priedušnej sieťoviny a kvalitného bieleho plastu je stolička vzdušná, ľahká na údržbu a zároveň odolná. Vďaka stabilnej päťramennej základni je bezpečná a spoľahlivá počas každodenného používania.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka / sieťovina / plast / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 95 - 107 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 - 58 cm
chrbtová opierka: 39x51 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
9 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm, 107 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast, Sieťovina |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.














