- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička ODELIA
Kancelárska stolička ODELIA
Telefonická objednávka
KANCELÁRSKA STOLIČKA ODELIA
Predstavujeme Vám kancelársku stoličku ODELIA - nielenže je pohľad na ňu radosť, ale sedieť na nej je naozajstným potešením. V modernom svete, kde trávime hodiny sedením pri počítači, je kľúčové mať stoličku, ktorá nielenže dobre vyzerá, ale taktiež nám poskytuje potrebný komfort a podporu. ODELIA je presne taká stolička.
NEOBYČAJNÝ KOMFORT
S jej prepracovaným dizajnom, ktorý kombinuje moderný vzhľad a funkčnosť, sa ODELIA stane nielen praktickým doplnkom vašej kancelárie, ale aj elegantným designovým prvkom. Nastaviteľná výška sedu a podnožka na nohy vám umožní nájsť tú najideálnejšiu pozíciu pre vaše dlhé pracovné dni. A keď už hovoríme o dlhých dňoch, nezabudnite na čalúnené sklápacie opierky rúk, ktoré poskytnú vašim unaveným rukám zaslúženú oporu.
KVALITNÁ A ODOLNÁ
Stabilita je zaistená pevnou päťcípou ružicou, ktorá je zakončená univerzálnymi kolieskami, vhodnými pre akýkoľvek typ podlahy. Či už máte doma koberce alebo tvrdé podlahy, ODELIA sa po nich bude pohybovať hladko a bez námahy. Navyše, vďaka svojmu plastovému prevedeniu v kombinácii s ekokožou, je ODELIA ľahko udržiavateľná a bude slúžiť ako vaša spoľahlivá pracovná partnerka po mnoho rokov.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / ružová
Materiál:
eko koža / plast
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 87 - 97 cm
šírka sedu: 42 cm
hĺbka sedu: 40 cm
výška sedu: 41 - 51 cm
chrbtová opierka: 42x49 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
10,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Detský, Junior |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 87 cm, 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 49 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.











